10 духовних способів залучення грошей

Процвітання. Достаток. Розкіш. Багатство. Вимовляє ваше серце «так», коли ви читаєте і вимовляєте ці слова?

Ну, а як щодо таких слів? Бабки. Зелень. Капуста. Готівка. Ваше серце говорить «так» чи ці слова викликають у вас більш складну реакцію?Повідомляє https://ukr.media

Гроші та страх, як правило, взаємопов’язані, особливо зараз, на тлі економічної кризи. Ми пропонуємо вам десять духовних способів залучення грошей від доктора Сьюзен Корсо. З’єднайтесь з безмежним розмаїттям і процвітанням, і почніть приймати їх у своє життя!

1. Укладіть мир з вашим фінансовим минулим

Яка історія ваших грошей? Знайдіть час, щоб написати про це у своєму щоденнику. Записуйте все, що спадає вам на думку, без цензури. Знайдіть час, щоб подумати про ваших минулих діях з грошима і помиріться з цим. Незалежно від того, що це було. В будь-якому місці, де ви бачите недоліки, простіть себе. Тільки тоді, коли ви приймаєте те, що було в минулому, ви можете почати рухатися вперед, передає Ukr.Media.

2. Попросіть Бога про допомогу

Одне з традиційних назв Божественності є Провидіння, нескінченний постачальник. Бог, Дух – приймає безпосередню участь в нашому житті, і фінанси не є винятком. Якщо людська економіка не працювала для вас у минулому, що вам втрачати? Спробуйте духовну економіку: там, де є попит, з’являється пропозиція.

Зверніться до Бога з проханням, відпустіть її, і з радістю чекайте відповіді. Дякуйте кожен день і слухайте своє внутрішнє керівництво: ви будете отримувати керівництво, якщо будете діяти.

3. Пам’ятайте, що борг — це довіра

Для початку подумайте, що означає слово «борг»? Хтось довірився вам, значить, ви гарні для грошей. Тепер зверніться всередину себе і довіртеся за всі блага собі, Духу, Бога, Всесвіту. Навчіться вірити собі і Всевишньому. Знайте, що ви будете гарні для тих благ, які до вас приходять.

4. Визуализируйті потік

Існує два основних режими роботи з грошима: оборот і накопичення. Оборот – це оплата рахунків, податків, благодійність. Накопичення – це економія, утримання грошей, скупість. Не випадково, що однією з назв грошей є «валюта», яке походить від слова «потік». Коли ви займаєтеся утриманням грошей, потік зупиняється. Гроші за своєю природою течуть. Уявляйте себе і свої гроші в потоці.

5. Встановіть ваші наміри

Намір — це все, коли справа доходить до залучення багатства. Для чого вам потрібні гроші? Ви хочете придбати нову пару взуття, щоб вони відповідали вашим нового костюма? Чудово. Ви хочете заснувати новий дитячий будинок? Чудово.

Парадокс полягає в тому, що для Бога не має значення, що ви будете витрачати свої гроші до тих пір, поки ви маєте намір приносити блага іншим людям. Скажіть собі про свій намір, поділіться ним з Богом через молитву, і слухайте керівництво.

6. Моліться за ваші рахунки і витрати

Так, зрозуміло, вам потрібно оплачувати ваші рахунки, але спочатку помоліться за них. Помістіть їх на ваших колінах, сидіть спокійно і моліться за кожен рахунок. Дякуйте за послуги, які ви отримали, моліться, щоб ви і близькі вам люди могли насолоджуватися тим, що надає кожен рахунок.

Наприклад, ваші рахунки за комунальні послуги надають вам тепло в будинку взимку, гаряче харчування, чисту воду для пиття. Надішліть благословення всім, хто допоміг забезпечити вас.

7. Будьте усвідомлені у ваших судженнях

Образа, заздрість, пошук винних – це всі судження, і цим ви тільки шкодите самому собі. Прочитайте наступні записи: багаті люди скупі, податківці-обманщики, нафтові компанії жадібні, гроші – джерело зла. Як це просто засуджувати інших людей за те, що вони мають більше благ, ніж ви. Але невже не можна почати бажати людям того, чого ви б хотіли для себе? Це теж не складно, але це може бути набагато більш корисним заняттям.

8. Благословіть ваші гроші

Що б ви не хвалили, це збільшується. Хвала працює над примноженням чого завгодно, як позитивних речей, так і негативних. Чому? Тому що ви показуєте до цього інтерес. Хвала є благословенням. Благословіть ваші гроші. Кожну копійку. Благословення — це форма подяки. Ви дякуєте Богові за ті гроші, які у вас є, щоб створити ще більше грошей.

9. Отримуйте з подякою

Існує ціна дарування. Вартість дарування – отримання. З іншого боку, вартість отримання – дарування. Це дивовижний цикл, в якому бере участь кожен з нас у кожен момент часу. Навчіться отримувати щось з подякою.

Ви йдете на обід з другом, який тільки що отримав підвищення. Він пропонує купити вам обід, щоб відсвяткувати, дозволите ви йому це? Або самі заплатите за обід? Почніть з вдячністю приймати дари життя.

10. Діліться багатством

Вам не потрібно мати багато грошей, щоб віддавати іншим. У вас вже є багатство, почніть їм ділитися. У вас є додатковий час? Дайте час. Додаткові гроші? Дайте грошей. У вас є талант? Діліться талантом. Почуття, пов’язані з справжньою радістю дарування, повинні бути повернені багаторазово.

Пам’ятайте головний секрет багатства: багатство притягує багатство. Почніть зосереджувати свою увагу на ньому, і дякувати Всесвіт, Бога за те, що ви маєте. І тоді ви почнете одержувати більше того, що у вас є. Успіхів вам!

Залишити відповідь