12 доказів того, що ваше життя прекрасне, навіть якщо ви так не думаєте

Загрузка...

Всім скигліям, меланхолікам, хронічно незадоволеним своїм життям і пригнобленим за власним бажанням присвячується.

Ми підготували для вас витверезну щеплення з 12 фактів, що підтверджують, що ви просто щасливиця і справжній везунчик!

Повідомляє  ukr.media
Так, часом життя здається просто розходиться по швах, вивалюючи на вас свій гнітючий вміст. Може бути ви втратили роботу, ваш шлюб котиться до біса, ви переживаєте зрада коханого або звалилися плани. Може бути ви провалили важливий іспит або не отримали те, від чого, вам здається, все залежить ваше майбутнє.

Уінстон Черчіль говорив: «Успіх полягає в тому, щоб йти від однієї невдачі до іншої, не втрачаючи оптимізму». Так що завжди є спосіб нагадати собі, що взагалі-то все у вас складається вдало, навіть якщо ви думаєте зовсім інакше.

Отже, приступимо!

1. Ви живі

Як просто, чи не правда? Або ж для вас це здається занадто очевидним, щоб приймати це за втіху? Але ж так і є — поки ми живі у нас є шанс виправити все, повернути свій шлях, вийти з потоку або обрати іншу долю. Тільки поки ми живі, ми всесильні. Хто знає, що буде потім, коли ми перетворимося в жменю космічного пилу.

2. У вас є дах над головою

Здається, що так і повинно бути? А ось і ні! Наприклад, в Індії мільйони людей з покоління в покоління живуть на вулиці. Вони бездомні і, швидше за все, залишаться бездомними до кінця своїх днів. І вони, на відміну від вас, не можуть оплакати свій невдалий роман або набрані п’ять кіло, сидячи біля вікна, з чашкою гарячого чаю, затишно загорнувшись у плед.

3. У вас є освіта

І, можливо, у вас є або хоча б була робота. А значить, у вас є шанс знайти її знову або вибрати щось до душі. І той факт, що ви ніяк не можете зробити кар’єру в офісній в’язниці — всього лише відкриті двері у вашу свободу і нове життя. Ви утворені, і ви — володар супер-сили. Повірте, безліч людей, які змушені займатися найбруднішою і страшною роботою, лише тому, що вони не вміють навіть читати, з радістю помінялися б з вами місцями. Тому досить скиглити! Просто шукайте своє місце, де ваші знання та вміння будуть робити цей світ краще!

4. Ви можете отримати практично будь-яке знання

Ваш вік і час, в якому ви живете — справжнє благословення. Вам відкриті практично всі ресурси знань, давньої мудрості, останніх технологій, людського досвіду. Це буквально під кінчики ваших пальців. Лише трохи часу, трохи сили волі і захоплення, і ось ви вже стоїте на новому щаблі розвитку. Це вам доступно!

5. У вас є їжа

Як сказав одного разу відомий актор Джейк Джилленхол «Люди зазвичай кажуть «вмираю від голоду» просто тому, що вони не їли чотири години. Давайте придумаємо інший термін, адже на планеті мільйони людей, які по-справжньому вмирають від голоду!»

Ну що? Пройняло? Ви одержимо підраховуєте калорії, стежите за своєю вагою, мрієте схуднути і, можливо, відчуваєте себе нещасною через пари-трійки зайвих кілограмів. Тоді як, вибачте, повинні відчувати себе матері, чиї діти вмирають у них на руках від голоду?! Це, що, просто інша ступінь нещастя? Вистачить вже голосити і дієтиться! Вам дано хліб насущний, будьте вдячні за таке везіння.

6. Ви здатні змінювати своє життя на краще

Так, так, у вас є маса можливостей, про яких ви прекрасно знаєте, але чомусь вважаєте недостатніми для найменшого зрушення в кращу сторону. Ви чекаєте Бетмена або Супермена, астероїда, який впаде на землю і можна не ходити на роботу, ви чекаєте відповідного моменту, часу, збігу обставин. І при цьому, ви прекрасно знаєте, що, якби не страх, ви б почали змінювати своє життя прямо зараз, не дочитавши до кінця цю статтю.

7. У вас є свобода вибору

Це рідкісна удача, яка вручена вам повне користування, але ви засунули або її під ліжко і забули. Ну, звичайно, адже так набагато легше скаржитися на життя і клясти свою долю? Навіщо пам’ятати про те, що все у ваших руках? Краще звинувачувати свою карму, уряд, батьків, суспільство. Але згадайте про тисячі малолітніх дітей, яких перетворили на рабів і буквально тримають у клітках десь в Південно-Східній Азії, про мільйони індійських вдів, які стали недоторканними, сотні тисяч афганських жінок, які не мають ні прав, ні свободи. У них є тільки один вибір — смерть. А ви здатні прямо зараз встати і піти. Від дурної роботи, від жорстокого чоловіка, від зрадили вас друзів, від тих, хто краде ваш час і ваше життя. І це — справжнє щастя.

8. У вас є одяг

Ні, ми не говоримо зараз про новинки сезону та інших «тендешках». У вас є те, чим прикрити наготу і не замерзнути в холоди. І, повірте, це — щастя. Запитайте хоча б у людей, яким роками служить одягом шматок мішковини або сміттєвий пакет.

9. Ви здатні любити

А значить, ви здатні пізнати справжнє щастя. Нехай ваше серце розбите багато разів, нехай ви поклялися не закохуватися більше. Але це і є життя. Воно не написано рожевим фломастером на глянцевих аркушах. І біль, і розчарування, і надія, і очікування. Усе це — частина життя. Все це робить нас справжніми. Суфійський поет і філософ Румі говорив: «Рани в нашій душі — це тріщини, крізь які в неї проникає світло».

10. У вас чиста вода

І вона, можливо, ллється прямо зараз для вашої пральної машини або посудомийки. Літри і літри чистої води, на яку ви не звертаєте ні якої уваги. А разом з тим, на Землі 783 мільйони людей, не мають доступу до чистої води. Ці люди навіть не мріють побачити своїх дітей, що грають в бризках води. Вони зберігають кожен ковток і цінують його. Згадуйте про це кожен раз, коли будете вмиватися під краном, наридавшись над своєю «гіркою» судьбинушкой.

11. Ваше щастя реально

Секрет, який взагалі-то зовсім і не секрет, полягає в тому, що людина здатна бути щасливою за будь-яких обставин, у будь-якому місці і в будь-яких умовах. Ця вражаюча властивість людської психіки. Це наш притулок і наше спасіння. Ми можемо бути щасливими від самої незначної малості, і щастя це буде самим всамделишним.

12. У вас є мрія

Це все одно, що мати свій власний зореліт. Люди можуть запевняти вас, що він ніколи не злетить, але ви-то знаєте правду. Навіть, якщо цей зореліт з розфарбованого картону, він надихає вас пройти через будь-які терни до зірок, які ви вибрали своїм будинком.

Загрузка...

Залишити відповідь