“5 мінімальних і не менше”: Новий закон про зарплати для іноземців, який просто розлютив укранців. За що така честь?

Загрузка...

Згідно з новим законом, відтепер іноземці будуть отримувати в Україні не менше, ніж 5 мінімальних зарплат, передає Корупція.Інфо

Мінімальна зарплата іноземців в Україні, повинна становити не менше 5 мінімальних заробітних плат – це 16 тисяч гривень. Таке нововведення прописано в новій редакції закону «Про зайнятість населення».

Відтепер роботодавцю не потрібно доводити, що потенційний працівник не хворіє на хронічний алкоголізм і не перебуває під слідством. Іноземець може заміщати відсутнього колегу без окремого дозволу служби зайнятості, а дозвіл на роботу іноземних фахівців з ІТ-технологій видаватимуть на 3 роки.

Загрузка…

При необхідності взяти на роботу іноземця роботодавець повинен отримати дозвіл в службі зайнятості. Однак процедуру отримання, продовження, скасування такого дозволу спростили.

Але ключовою новацією є запровадження зарплатного мінімуму для іноземного працівника. Щоб отримати дозвіл, роботодавець повинен дотримати зарплатний критерій – передбачити в проекті трудового договору з іноземцем заробітну плату в розмірі:

– не менше 5 мінімальних заробітних плат – для іноземних працівників в громадських об’єднаннях, благодійні організації та навчальних закладах;

– 10 мінімальних заробітних плат – для інших категорій іноземних найманих працівників.

 

Загрузка...

Залишити відповідь