Абсолютно здорова дівчинка-підліток раптово померла на пляжі. Всьому виною цей напій!

Влітку 2014 року 16 річна Ланна Хаманн разом з кількома друзями і їх батьками поїхала відпочити на вихідні в Мексику. В один із днів, коли вони перебували на пляжі, у дівчинки раптово зупинилося серце … На жаль, врятувати її не вдалося.

Всі були шоковані тим, що сталося. Спочатку причина раптової смерті була загадкою. Ланна була абсолютно здоровою, активною дівчинкою, вона добре вчилася і займалася спортом. Раніше у неї не було ніяких проблем зі здоров’ям, які могли б насторожити.

Сообщает akcent.info

Після трагічного випадку мама Ланни вирішила через ЗМІ звернутися до всіх батьків і розповісти, що, на її думку, могло стати причиною смерті її дочки. Як стало відомо, у дівчинки були ознаки зневоднення. Друзі розповіли, що вона не пила нічого в той спекотний день, крім енергетичних напоїв. Якраз перед серцевим нападом вона випила ще одну баночку.

chncdhaHR0cHM6Ly9tYXJrZXRpdW0ucnUvd3AtY29udGVudC91cGxvYWRzLzIwMTYvMDcvYjZkNzY3ZDJmOGVkNWQyMWE0NGIwZTU4ODY2ODBjYjk0LmpwZw.prx_.0f0ed601

За словами кардіолога, у Ланни була залежність від енергетиків. Високий вміст в них кофеїну і цукру може викликати серйозні проблеми зі здоров’ям. Лікар заявив, що вживання подібних енергетичних напоїв негативно впливає на серце і тиск. Саме кофеїн дає відчуття бадьорості, але ця речовина в небезпечно великій кількості також може стати причиною серцевого нападу, так як вкрай негативно впливає на серцево-судинну систему.

На її місці могла опинитися будь-яка молода людина! Ось чому так важливо попередити всіх про цю небезпеку.

Залишити відповідь