Аферисти на ОLX: Шахраї використовують нову схему обману на сайті онлайн – оголошень

Загрузка...

На одному з найбільших в Україні онлайн-майданчиків оголошень OLX шахраї використовують нову схему обману користувачів, передаєКорупція.Інфо

Про це в Facebook повідомила Sasha Eclair.

«Назбирала техніки, яка лежить без діла. Відправила все на olx.ua, проходить хвилин 30 – дзвінок. У фірму якраз потрібен фотоапарат, заберуть сьогодні з самовивозом. Кажуть, що на карту скинуть гроші, як тільки приїде людина за цим всім щастям », – пише блогер.

Після цього, за її словами, і починається «схемка».

«Приїжджає таксист, мені дзвонять, що машина приїхала і зараз гроші відправлять. Приходить смс, що гроші перевели, знову дзвінок, мовляв, все відправили, смс є. Підходжу до таксиста, прошу зачекати, перевіряю спочатку додаток – порожньо. Думаю, що «Приват» може тупить, перевіряю через safari – порожньо », – зазначає Sasha Eclair.

«Дзвоню в« Приват », там кажуть, що ніяких зарахувань на мій рахунок не надходило. Таксист слухає всю розмову, зрозумів, що мене розводять, дав номер з якого замовляли таксі, там теж вже скидають. Номер «покупця» теж, звичайно ж, вимкнений… Після цього перевірили номер з якого прийшло повідомлення про зарахування грошей, виявилося, що не перший випадок. Будьте обережні », – резюмувала вона.

Загрузка...

Залишити відповідь