Безвіз для України вступить в силу через кілька місяців – Мінгареллі

Загрузка...

Безвізовий режим Україна отримає від Європейського союзу вже через декілька місяців. Про це сьогодні, 13-го грудня, заявив керівник представництва Євросоюзу в Україна Хюг Мінгареллі, пише видання «УНІАН», передає replyua.net.

«Європейські керівники все такий прийняли рішення про те, що вже за кілька місяців українські громадяни зможуть їздити до Європейського союзу без віз. Дане рішення вже було прийняте. Ми маємо згоду на це від усіх 28-ми країн-членів ЄС. Безвізовий режим для України набуде чинності вже за кілька місяців. Точні дати я сказати не можу, оскільки мова йде про юридичні формальні дії в середині Європейського союзу: уряди всіх країн мають ухвалити деякі документи і тому подібне», – заявив Мінгареллі. Дану заяву ще не прокоментував глава МЗС України Павло Клімкін.

Як повідомлялося раніше, Європейський парламент переніс питання щодо надання Україні безвізового режиму на лютий місяць наступного року. в той самий час питання скасування віз для грузинських громадян буде розглядатися як заплановано 18-го січня. Як відомо, розгляд питання про надання безвізу для України та Грузії можуть об’єднати в один пакет для більш швидкого вирішення. Пізніше їх знову мають розділити.

Загрузка...

Залишити відповідь