Чоловічі звички, які дратують жінок.

Проте, як би сильно не кохали свою другу половинку, деякі його звички неймовірно дратують…

Чоловіки та жінки дуже відрізняються один від одного. У нас різні звички, різні смаки та вподобання, але коли замішане кохання, сперечатися важко.

Пропонуємо найпопулярніших чоловічих звичок, які найбільше дратують жіночу половину людства:

Повідомляє  ukr.media

1. Розкидані шкарпетки та інший одяг – це, мабуть, найбільший недолік, який дратує жінок. А якщо така поведінка повторюється постійно – бурхливого скандалу не уникнути.

2. Безпорадність. Навіть коли в холодильнику повно їжі – чоловік не в змозі самостійно розігріти собі обід. Він ображено дивиться на свою дружину, яка подала йому тарілку, але забула принести виделку. Навіть холостяк з багаторічним стажем при появі в його житті жінки миттєво втрачають всі навички самообслуговування.

3. Несподівані гості. Частенько трапляються ситуації, коли жінка чекає свого чоловіка при повному параді, зі смачною вечерею. Але несподівано на порозі з’єднання являється коханий чоловік зі своїми друзями. І романтичний відпочинок закінчується. Натомість жінка винна ще й пригостити усіх.

4. “Бібліотека” в санвузлі. Як правило, в будинку, де проживає чоловік, бібліотека розташовується не у вітальні, і навіть не в кабінеті, а в санвузлі. Тут можна відшукати і популярні чоловічі журнали, і кросворди, і наукові статті по квантовій фізиці.

5. Амнезія. Чоловік з точністю до останньої копійки пам’ятає суму “заначки” і точній годину відповідального матчу улюбленої футбольної команди. Але може тижнями забувати про те, що в коридорі перегоріла лампочка або відвалився гачок у вітальні.

6. Онлайн-ігри. Найчастіша проблема нинішніх подружніх пар – інтернет-залежність чоловіка. І повернути його із життя у режимі онлайн здатна тільки шкідлива звичка під номером чотири.

7. Несподівана економія. Що стосується покупок одягу і взуття для жінки, більшість чоловіків переконані – потрібно економити і накопичувати кошти для більш потрібних речей. На думку чоловіка, жіночий гардероб і так переповнений. Але якщо раптом товариш покликав на рибалку — гроші на новий дорогий спінінг завжди знайдуться.

Залишити відповідь