“Дівчинка перестала їсти і почала кашляти кров’ю…”: Релігійні фанатики вбили дитину, заявивши, що бог не допускає помилок

Загрузка...

Дитина прожила лише три дні, передає Корупція.Інфо

У США арештували подружжя, в яких через ненадання медичної допомоги померла новонароджена донька.

Коли в будинок прибули поліцейські, вони виявили мертву дитину і трьох дорослих, що моляться біля нього, стоячи на колінах.

Кожному з них загрожує 15 років в’язниці за ненавмисне вбивство.

Християнська пара, яка дозволила своєму новонародженому дитині померти від жовтяниці, сказала педіатрам: “Бог не робить помилок”.

 Батьки новонародженої Ебігейл, 30-річна Рейчел Джой Піланд і її 36-річний чоловік Джошуа Беррі Піланд, відмовилися звернутися за медичною допомогою, коли їх дочці стало погано.

У дитину виявили жовтяницю. Акушерка сказала матері, що Ебігейл потрібно терміново госпіталізувати. За словами лікаря, Рейчел відмовилася, заявивши, що бог не допускає помилок. На наступний день дівчинка перестала їсти і почала кашляти кров’ю. У цьому випадку мати зробила наступне: вона поклала доньку біля вікна в одних підгузках і стала гріти її феном для волосся.

Загрузка…

За даними слідства, стан дівчинки погіршувався з кожною годиною, але мати наполегливо відмовлялася від госпіталізації. На ранок наступного дня дитина померла.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше в американському штаті Алабама скоро пройдуть вибори губернатора. Журналісти з’ясували, що на даний момент, не дивлячись на політику США щодо Росії, в штаті побутують проросійські настрої, особливо серед християн.

Загрузка...

Залишити відповідь