“Дорослі дядьки і тітки…”: Геращенко з трибуни емоційно звернулася до депутатів у Раді

Загрузка...

Про це вона сказала, виступаючи з трибуни верховної Ради, передає Корупція.Інфо

“Щонайперше я хочу звернутися до трибуни і гостьовій ложі парламенту, і вибачитися перед українськими дітьми, які сьогодні присутні в цьому залі, за той безлад, який влаштували дорослі дядьки і тітки. Вибачте їм. Я мрію про те, щоб ви стали депутатами і демонстрували тут європейську культуру поведінки. Дорогі мої, вибачте, будь ласка, за те, що відбувається в цьому залі”, – заявила Геращенко.

Зазначимо, що перед голосуванням за президентський законопроект про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях перед трибуною Ради сталася сутичка між народними депутатами.

Загрузка…


Зокрема, депутати фракції “Блок Петра Порошенка” не підпускали до трибуни позафракційного депутата Юрія Левченка від “Свободи”.

Під час голосування бійка припинилася, проте близько двох десятків депутатів перебували біля трибуни, а не на місцях для голосування.

Як повідомлялося, народні депутати підтримали в першому читанні президентський проект закону про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях.

Загрузка...

Залишити відповідь