“На мене ринулася ця зграя крис…”: Геращенко емоційно прокоментувала бійку в Раді

Загрузка...

Перший віце-спікер Ірина Герашенко емоційно прокоментувала бійку, яка сталася в стінах Верховної Ради, передає Корупція.Інфо

Відповідний пост вона опублікувала в Facebook.

«Обличчя Самопомочі. Виступили зі своім законопроектом, потім в обговоренні. І коли Парубій вийшов з президії, а Сироід сховалася і я залишилася сама, на мене ринулася ця зграя справжніх крис, з – за спини, виривати мікрофони і громити президію. Я не боюся бойовиків, я не боюся бувати на фронті , я потрапляла під обстріли. Цих підступних осіб тим більше не боюся. Підлі і підступні. Мікрофони громили нове обличчя – єврооптиміст Войцицька, Соболєв, Пастух, Семенченко», – пише вона.

Нагадаємо, у Верховній Раді під час розгляду законопроектів по Донбасу сталася бійка – народні обранці вирішили заблокувати трибуну. Під час виступу лідера фракції «Народного фронту» Максима Бурбака депутати від: «Самопоміч», «Батьківщина» і позафракційні депутати спробували зайняти президію. Спікеру Андрію Парубію не вдалося заспокоїти народних обранців, в результаті була оголошена перерва.

Загрузка...

Залишити відповідь