НБУ відніс ще один банк до категорії неплатоспроможних

Загрузка...

Правління Національного банку України прийняло рішення віднести ПАТ «Банк Траст» до категорії банкротів. Про це сьогодні, 7-го грудня, повідомляє прес-центр НБУ, передає replyua.net.

У повідомленні зазначається, що погіршення фінансового стану вищезазначеної фінансової установи не було чимось різким і непередбачуваним, а навпаки, мало системний характер, до чого призвели низка негативних факторів. Зокрема, банк видавав кредитні позики фізичним та юридичним особам на території, на якій сьогодні проводиться антитерористична операція. «Через унеможливлення обслуговування таких кредитів загальний фінансовий стан банку дуже сильно погіршився. Банк почав працювати «в мінус». Це стало причиною порушення низки економічних нормативів фінансових організацій», – наголосили у прес центрі Нацбанку.

Також у інформаційному листі зауважили, що розроблена програма капіталізації «Банку Траст» не мала у собі гарантій на можливості реалізації запланованих заходів для покращення фінансового стану банку у найближчі строки. «Після виникнення цих проблем акціонер банку почав вести переговори з інвесторами, вирішував проблеми для можливості продажу установи», – зазначили в НБУ.

Загрузка...

Залишити відповідь