НЕ ПРОПУСТІТЬ і переведіть годинник! Коли Україна переходить на зимовий час 2017. Спатимемо на годину довше

Загрузка...

День, коли в Україні переводять годинники не зимовий час, був затверджений ще у 1996 році Кабміном. Згідно з постановою, яку підписали в той день, перехід на зимовий час в Україні щорічно здійснюють в останню неділю жовтня, у 2017 році це 29 число, а на літній час – в останню неділю березня, передає Корупція.Інфо.

Перехід на зимовий час в Україні у 2017 році

Як ми вже говорили, це відбудеться 29 жовтня. Якщо подивитися в календар, то можна дізнатися, що це буде ніч з суботи на неділю, і зробити це потрібно буде о 4 годині.

До речі, хороша новина, що стрілки годинника потрібно буде перевести на годину назад, і таким чином, у нас буде на годину більше сну.

Çàãðóçêà…


Перехід на зимовий час в Україні 29 жовтня. Потрібно перевести стрілки на годину назад.

Лікарі кажуть, що люди переносять перехід на зимовий час набагато легше, ніж на літній. І незважаючи на те, що ми будемо спати на цілу годину довше, звикати наш організм все одно буде не менш двох тижнів.

Перехід на зимовий час: як підготуватися


Експерти говорять про те, що перехід на зимовий час може погано позначитися на вашому самопочутті.

У вас може з’явитися порушення сну, проблеми з концентрацією уваги, дратівливості, зниження працездатності і подібні речі.

Тому лікарі радять приблизно за тиждень до переходу на зимовий час починати лягати спати пізніше. Кожен день на 15 хвилин. Крім цього, потрібно обмежити вживання алкоголю і кофеїну.

Загрузка...

Залишити відповідь