Неочікуваний поворот! Союз Тимошенко з Аваковим. Страшний сон Порошенка збувся?

Вадим Івченко відкинув можливість повернення «Батьківщини» до коаліції, передає Корупція.Інфо

Джерелом інформації про створення союзу між лідером партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко та міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим може виявитися Банкова. Ймовірність цього в інтерв’ю «Главкому» не відкидає народний депутат від «Батьківщини», заступник голови аграрного комітету Вадим Івченко.

За його словами, зараз «Батьківщина» координує зусилля з декількома політичними силами, зокрема, «Самопоміччю», «Рухом нових сил» Михайла Саакашвілі, «Громадянською платформою» Анатолія Гриценка, «Свободою», «Справедливістю» Валентина Наливайченка, «Демальянсом», а також окремими політиками – такими як Дмитро Добродомов та Віктор Чума.

«Що стосується союзу з Аваковим, я раджу спиратись, перш за все, на офіційну інформацію. Не виключаю, що інформацію міг підкинути і сам Петро Олексійович, аби «прощупати» електорат «Батьківщини». Він розуміє, що Тимошенко може подати руку Авакову, який буде тонути», – сказав Івченко.

Народний депутат відкинув можливість повернення «Батьківщини» до коаліції парламентських сил.

«Навряд чи за яких-небудь умов. Ми різні, і коаліції як такої немає. Є певні олігархи, які «тримають» певні групи депутатів», – заявив він.

Залишити відповідь