Ось де правда!!! Ірина Геращенко повідомила надважливу інформацію державного значення

Президент Росії Володимир Путін намагається перекрутити ідею українського керівництва щодо миротворців на Донбасі, перевернувши все з ніг на голову.

Про це заявила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці в Facebook, передає Корупція.Інфо

Раніше в ході прес-конференції за підсумками саміту БРІКС Путін підтримав введення миротворців на Донбас і заявив, що Росія готує резолюцію в ООН.

Загрузка…

 

За словами Геращенко, Путін доручає міністру Лаврову подати резолюцію в Радбезі ООН по миротворцям на лінії зіткнення, змінюючи поняття.

«Хвилиночку: лінія зіткнення стала лінією зіткнення через російську агресію. Для нас це лінія дотику, дотику з тимчасово окупованими Мордором територіями, які ми обов’язково повернемо. Це лінія, яка повинна зникнути назавжди з української землі в день повернення контролю над кордоном. Це не українська межа, тому не може бути й мови про миротворців виключно вздовж лінії зіткнення. Кремлівські сценарії і спроба підміни понять, перекручування самої ідеї миротворців не пройдуть «, – заявила політик.

Залишити відповідь