Полетять чиїсь голови: Те, що приховували на складах в Калинівці, розумній людині не зрозуміти. Просто ШОК

Загрузка...

На складах в Калинівці виявили причини, які могли спровокувати пожежу, передаєКорупція.Інфо

На військових складах в Калинівці Вінницької області не дотримувалися навіть мінімальні вимоги до безпеки. Підсумком цього стала пожежа і вибухи боєприпасів.

Про це повідомляє “Стіна”. 59 майданчиків зберігання боєприпасів не були облаштовані належним способом. Їх не захищали з повітря і не підготували обвалування, яке захистило б боєприпаси від розльоту і ураження інших місць зберігання.

Шість майданчиків розмістилися близько периметра бази. Це дозволяє знищити їх лише одним пострілом з далекої відстані. Частина снарядів до реактивних система “Град” зберігалися під відкритим небом. Більш небезпечні боєприпаси тримали в арочних сховищах або на підготовлених майданчиках.

Загрузка…


73 відкриті майданчики не оснастили козирками для захисту від безпілотників. Крім того, велика частина території складу заросла лісом і чагарником, а це не дозволяло охороні побачити можливе наближення і проникнення противника.

Огорожа арсеналу було в жалюгідному стані, а на деяких ділянках її взагалі не було. Була відсутня система відеоспостереження, тривожна і пожежна сигналізація. В неробочому стані перебувала спостережна вишка.

80% ящиків для снарядів фактично згнили і не забезпечували ніякого захисту. Частина запальних боєприпасів зберігалася в дерев’яних ящиках, що категорично заборонено.

Загрузка...

Залишити відповідь