Психіка не витримує: Десятки людей, яких дивом врятували під час пожежі в лондонському хмарочосі, спробували накласти на себе руки

Волонтери запевняють – їм потрібна допомога.

Близько 20 осіб, які постраждали під час пожежі в лондонській багатоповерхівці Grenfell Tower, намагалися накласти на себе руки. Про це заявляють волонтери благодійних організацій, які допомагали постраждалим, повідомляють Патріоти України з посиланням на ВВС.

Психологи розповідають, що суїцидальні настрої людей викликані посттравматичним синдром. Постраждалі або очевидці пожежі переживають сильну депресію, яка часто посилюється алкогольною та наркотичною залежністю, почуттям провини і нездатністю впоратися з втратою близьких людей.

«Буде ще багато випадків посттравматичного синдрому, депресії, тривоги і людей, які калічать себе, так як всі досягають різних етапів травми в різний час», – стверджує засновник благодійної організації Silence of Suicide Іветт Грінвей.

Загрузка…

Вона вважає, що постраждалим від масштабної пожежі потрібна якісна допомога психологів, яка їм майже не надається. Люди не повинні шукати допомоги і просити про неї, психологи повинні приходити до постраждалих самі, вважає Грінвей.

Як відомо, пожежа в 27-поверховому житловому будинку Grenfell Tower в Лондоні виникла 14 червня. Трагедія забрала життя 80 осіб.

Залишити відповідь