Рада розбрату: Чому розлючений Гройсман покинув зал засідань. Дізнайтесь шокуючі причини

Очільник Кабміну закликав народних обранців не зволікати з прийняттям важливих законопроектів, однак і досі ті не змогли проголосувати за судову реформу,передає Корупція.Інфо.

У четвер, 21 вересня, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман завітав на пленарне засідання Верховної Ради, на якому саме розглядають поправки до судової реформи. Там він обурювався затримками у розгляді судової реформи та затягуванням голосування за законопроект.

За словами Гройсмана, такими темпами парламентарі не встигнуть ухвалити ані судову, ані пенсійну реформу цього тижня.

“Давайте об’єднаємося! Давайте, не дивлячись на наші партійні прапори, приймемо рішення в ім’я українців. Це настільки важливо, що ми маємо витратити часу стільки, скільки потрібно, аби сьогодні – в цей історичний день ухвалити цю важливу реформу. Звісно, завершуємо, як того передбачає регламент, судову реформу, і переходимо до пенсійної. Я дуже вас прошу, друзі, давайте об’єднаємося, і приймемо, і доведемо – ми здатні приймати рішення в ім’я українських громадян”, – зазначив прем’єр


Тричі спікер ВР Андрій Парубій просив нардепів працювати без перерви, утім тричі ж вони у цьому відмовляли. Потому обурений прем’єр-міністр залишив залу засідань. До парламентарів він поки не приходив.

А от у залі засідань фракція “Батьківщина” почала звинувачувати Парубія в порушенні регламенту. Крім того, нардепи заявили, буцімто спікер перетворив засідання на клоунаду. Парубій не відмовчувався і відповідав на образи.

“Це ви перетворюєте на клоунаду те, що називається виконанням регламенту. Уже тиждень ми розглядаємо закон, і ви просто перетворюєте на клоунаду цей розгляд”,  – наголосив спікер.

Залишити відповідь