Резонансний вибух у Києві!!! Стали відомі нові шокуючі подробиці про постраждалу жінку, КРАЩЕ СЯДЬТЕ

Наталії Целовальніковій, яка постраждала під час вибуху автомобіля в Києві , було зроблено операцію на нозі; ногу вдалося врятувати, але стан жінки як і раніше важкий, передає Корупція.Інфо

“Була операція на ногу, нога поки при ній і, думаю, все буде добре, хоча, звісно, потрібен час”, – повідомило джерело. “Наташа була в свідомості і все розуміла, і зараз вона у свідомості”, – додав він.

Він також розповів, що в даний час Наталія знаходиться у важкому стані.“Обозреватель” поцікавився станом 8-річної дочки Наталії, яка в момент аварії перебувала з нею. “З дівчинкою все добре, вона поки в лікарні. На опіки накладені бинти. Вона особливо нічого не пам’ятає, але їй ніщо не загрожує, вона йде на поправку”, – відповів джерело.

Нагадаємо, 8 вересня в центрі Києва стався підрив автомобіля, в якомузнахожився боєць батальйону імені Шейха МансураТимур Махаурі, а також відома модель Наталія Целовальнікова і її 8-річна дочка. В результаті вибуху Махаурі загинув, а Целовальнікова отримала серйозні травми. Зокрема, була загроза ампутації ноги.

Залишити відповідь