Щастя закладено в ДНК людини

Вивчаючи таке поняття як «щастя» наукові уми дійшли висновку, що це – стан розуму і функціональна здатність генів.Повідомляє http://cikave.org.ua

В ході досить незвичайного дослідження було з’ясовано, що у жителів деяких країн є якісь варіанти генів, що підвищують рівень щастя. При цьому зазначимо, що рівень задоволеності життям незалежний від рівня безпеки в країні і багатства населення. Щастя знаходиться поза політичною, економічною і фінансовою стабільністю. Ймовірно, це і пояснює те, що, наприклад, нігерієць відчуває себе щасливішим, ніж німець.

До речі, саме в Латинській Америці та Африці величезний відсоток щасливих. І при цьому показники щодо вбивств і пограбувань там дуже високі.

Автор дослідження – болгарський вчений Майкл Мінков, що представляє університет Varna University of Management, зазначає, що він та його колеги при роботі спиралися на показник World Values Surveyy (WVS). Даний рейтинг був створений на підставі опитувань, де респонденти оцінювали свій стан за критеріями «щасливий», «дуже задоволений», «не дуже задоволений» і «абсолютно нещасний». Дані опитування порівняли з варіаціями гена, який регулює речовину анандамід. Саме ця речовина підвищує сенсорне задоволення і знижує біль.

Отже, найвищий рейтинг щастя мають жителі Мексики, Гани, Нігерії, Колумбії, Венесуели, Еквадору. «Дуже задоволені» в цілому своїм життям іранці, йорданці, китайці, жителі Гонконгу, Таїланду і Тайваню. Північні європейці порівняно з півднем і центром Європи також виявилися щасливішими.

Виходить, щастя – явище вроджене і не залежить від того, що відбувається навколо нас.

Залишити відповідь