Ще трохи про російську духовність: захворюваність на СНІД в окупованому Севастополі зросла на 30%

Загрузка...

Мешканці окупованого Севастополя мріяли у всьому бути схожими на росіян. Зараз, на третьому році окупації, ще одна їх мрія збулась, – про це replyua.net стало відомо з матеріалів місцевого видання «Sevas».

Так, нещодавно російські ЗМІ повідомляли, що в Єкатеринбурзі було оголошено про епідемію СНІДу. Відтак, схожі тенденції з’явились і на окупованому півострові. Наприклад сьогодні, третього грудня 2016 року, «головний спеціаліст міжрегіонального управління Росспоживнагляду» Зарема Смаїлова повідомила, що рівень захворюваності на СНІД зріс порівняно з попереднім роком на тридцять відсотків. Відповідно до оприлюднених чиновницею даних, за 2015 рік в окупованому Севастополі було зареєстровано сто тридцять п’ять нових випадків захворювання на ВІЛ. У поточному році таких випадків вже двісті чотири. Всього в окупованому місті на обліку як носії ВІЛ-інфекції перебувають три тисячі чотириста сімдесят чотири особи.

Серед осіб, хворих на ВІЛ, є тридцять дві дитини. Загалом на території окупованого півострова зареєстровано двадцять п’ять тисяч осіб-носіїв ВІЛ-інфекції. Сумне лідерство за цим показником належить Феодосії – там питома вага хворих на душу населення найвища на півострові.

Загрузка...

Залишити відповідь