Що буде, якщо смоктати часточку часнику

Загрузка...

Далі текст автора. У мене є рідкісний перевірений століттями рецепт, яким я хочу поділитися з вами. Цей рецепт від дуже багатьох хвороб. А прийшов він до мене зовсім випадково. Були ми з подругою на виставці косметики. Цілий день ходили. Все дуже цікаво. Але втомилися і вирішили попити чаю з бутербродами. Подруга дістала термос. Сидимо, п’ємо. Поруч сіла жінка. Подруга запропонувала їй чаю. Жінка не відмовилася. Зав’язалася бесіда. Жінка нам каже: «Дівчата, ви такі молоді! Навіщо вам косметика!» На що ми здивувалися: «Ми молоді? Так у нас купа болячок!» Не встигли ми сказати, яких болячок, як ця жінка сама назвала нам всі наші проблеми: у тебе — анемія, а у тебе — підшлункова залоза. Ми розкрили роти: «Як це ви дізналися?» — «По мові!» А ми просто сиділи і їли бутерброди.

Повідомляє ukr.media

Виявилося, що жінка з Воронежа, народна цілителька. Ми почали радитися, як нам лікуватися. На що жінка розповіла нам, що нещодавно повернулася з Китаю, де обговорювала з лікарями свою ситуацію —  у неї хотіли відняти нирку.
Китайці ж прописали їй смоктати часник вранці, до тих пір, поки організм не відновиться.

Коли ми прокидаємося вранці, у нас в роті «смітник». Нарізаємо дрібно зубчик часнику, даємо йому п’ять хвилин полежати, а потім кладемо в рот і ганяємо його зі слиною з рота, смокчемо сік. Слина потрапляє в кров, чистить судини, лімфу. Зміцнюється порожнину рота, ясна не кровоточать. Але щоб уникнути набряку слизової, починати треба з платівки від зубчики часнику і поступово довести до цілого зубчики. Смоктати хвилин 30. Макуху від часнику виплюнути. Щоб не було запаху, треба поснідати, почистити зуби, пожувати зернятко кави, гілочку петрушки…

Цілителька нагадала нам слова Ванги: «Поки є часник на землі, земля буде жити». І пояснила: багато хто вважає, що їсти часник у великих кількостях — достатньо для здоров’я. Але здебільшого роблять вони це для збудження апетиту, так як все потрапляє в шлунок. А коли смокчеш часник, сік, обминаючи шлунок потрапляє в кров і чистить її.

Цей рецепт я не зустрічала ніде. Він дуже дійовий. Якщо ти його почав приймати до грипозної епідемії, то він вбереже тебе від серйозних наслідків. Хто хоче відновити своє здоров’я, обов’язково з цим рецептом треба поміняти спосіб життя. Відмовитися від шкідливих звичок, хоча б від переїдання, тоді він ефективний на всі 100%.

Скажу, що у цей рецепт я повірила відразу ж. Оскільки у мене була анемія, я пила багато залізовмісних препаратів. Так от, я їх скасувала і почала смоктати часник вранці. Через місяць пішла здавати кров в експрес-лабораторію при інституті Скліфосовського. Яке ж було моє здивування, коли я дізналася, що гемоглобін у мене 120 одиниць! А раніше він ніколи не був вище 86 одиниць! Потім зробила УЗД нирок. Мого пієлонефриту теж не стало!

Розповіла цей рецепт моєї приятельки, яка живе на дачі. У неї в осінньо-весняний період починається гавкаючий кашель (хронічний бронхіт). Приятелька моя почала смоктати часник і стала фанаткою цього способу. Бо якось поступово кашлю не стало. У неї ж часто були спазми судин, при яких у неї синіли губи, і вона лежала без руху, — цього всього у неї теж не стало. У чоловіка її в нирках був камінь. Сеча йшла з кров’ю. Став смоктати часник — сеча стала прозорою, шкіра очистилася. Перераховувати всі подібні випадки зцілення можна довго. Але при певній завзятості, використовуючи рецепт, люди домагаються дуже хороших результатів.

Загрузка...

Залишити відповідь