“Щоб дружина…”: Діаспора жорстко звернулась до Порошенка з нагоди дня народження. Президент в шоці.

Президент України Петро Порошенко святкує день народження. Гаранту – 52, передає Корупція.Інфо.

Українська діаспора в Італії, Франції, Чехії та інших країнах не залишила це без уваги в Facebook і щиро побажала президенту розуму і мудрості, щоб нарешті закінчити війну.

Також продати весь свій бізнес і жити на мінімальну зарплату, а потім пенсію.

Підбірка несподіваних побажань Петру Порошенко від українців, які виїхали на заробітки за кордон.

Çàãðóçêà…


“Нехай злидні і сімейні проблеми відправлять його в еміграцію до сім’ї без вихідних і на сухий солдатський пайок”, – пише Марія Коцан з Неаполя.

“Щоб він жив на мінімальну зарплату, пенсію. У Донецькій або Луганській області”, – говорить користувач під ніком Liouba LI з Франції.

“Мудрості, пізнати любов, тому що люблячий чоловік робить і бажає всім добра”, – бажає Есмеральда Березовська з Риму.

“Я йому бажаю бачити і вирішувати проблеми країни, а не свої бізнесові”, – пишуть користувачі.

Інші побажали президенту продати весь свій бізнес або взагалі збанкрутувати.

“Бажаю, щоб його дружина поїхала в Італію на заробітки, його сини – в АТО. А він, як всі українці, мав 1200 гривень пенсії і лікувався в нашій українській лікарні, як всі нормальні люди!” – написала Оксана Бекер.

“Щоб він пішов на війну як гарант України, головнокомандувач захищати свою країну”, – побажала Людмила Хрома з Неаполя.

“Нехай звернеться в нашу лікарню за безкоштовною медициною”, – зазначає Євгенія Котлярчук з італійського міста Кастаньєто-Кардуччі.

“Пане президенте, вітаю вас з далекої Італії. Зробіть, будь ласка, так, щоб наші діти і жінки могли жити в своїй державі, щоб була зарплата і пенсія, на які можна прожити, а не існувати, щоб був мир в нашій красиву Україну і щоб народ не соромився своєї батьківщини. Будь ласка, ви, якщо захочете, все зробите для людей “, – пише Ольга Турчак.“Бажаю всього того, що шановний Порошенко хоче і робить для нашого українського народу! Хай віддасться сторицею”, – побажала Тетяна Стецько з Риму.

“Бажаю цей день прожити життям простого українського пенсіонера”, – пише Ольга Цвєткова з чеської Праги.

“Кажуть, не можна бажати поганого, але щоб він відчув те ж задоволення, яке відчуває матір, син якої загинув”, – побажала інша користувачка Лілія Василівна.

 

Залишити відповідь