Стоїте? Тоді сядьте! Дмитро Шепелєв НА ДЕТЕКТОРІ БРЕХНІ відповів на питання про Жанну Фріске! Слова, які збивають ВСІХ!

0
128
Загрузка...
Два роки тому не стало співачки Жанни Фріске. Смерть артистки поклала початок конфлікту між її цивільним чоловіком Дмитром Шепелєвим і батьками — Володимиром Борисовичем і Ольгою Володимирівною, — пердає Корупція Стар

Рідні Жанни не можуть поділити її сина Платона, а також з’ясувати, хто ж зняв з її рахунку 20 мільйонів рублів
Дмитро Шепелєв зізнався, що втомився від скандалів. Телеведучий прийшов на шоу Андрія Малахова «Пусть говорят», щоб розставити всі крапки над «i» і відповісти на питання, які давно хвилюють шанувальників Фріске.

Дмитро погодився, щоб його перевірили на детекторі брехні. Насамперед Шепелєв торкнувся теми зниклих мільйонів. За рішенням суду гроші повинні повернути спадкоємці співачки — батьки і син.

Телеведучий пред’явив виписки з рахунків «Росбанку», де зберігалися пожертви, а також особисті кошти Жанни. Дмитро заявив, що ті самі зниклі гроші зняла мама артистки. «Це письмове підтвердження, яке використовувалося в суді, підтвердження того, що всі кошти за 10 днів до смерті зняла її мати», — заявив Дмитро.
Дмитро Шепелєв на детекторі брехні відповів на питання про Жанну Фріске і їх сина

Телеведучий додав, що батьки Жанни зняли всі гроші і з особистих рахунків дочки: «У мене в голові не вкладається, як бачачи вмираючу дочку, можна йти в банк і думати про гроші. Ось цього я не розумію ».

Шепелєва також запитали про заміський будинок, який був куплений в той час, коли Фріске хворіла. Ходили чутки, що телеведучий купив особняк на гроші співачки. Дмитро заявив, що будинок вони з дружиною купила на двох. «Половина будинку і половина землі належить мені. Покупку зробили спільно. Ремонт був виконаний на мої гроші », — пояснив Шепелєв.
Дмитро запевнять, що не забороняє синові бачитися з бабусею і дідусем. За словами Шепелєва, він часто розповідає Платону про маму: «У Платона прийшов час нескінченних

” чому “.

Я відповідаю на ці питання по 1000 раз в день … Я говорю з ним безпосередньо. Він знає про все: він знає мамин голос, знає, як виглядає мама. До речі, він був в нашому будинку і запитує: “Коли ми будемо жити в нашому домі?” ».

Багатьох цікавило, чи дійсно Дмитро любив Жанну і чи шкодує він про те, що в день смерті співачки був не поруч з нею. Шепелєв відповів, що до сих пір картає себе, що тоді був далеко від улюбленої — разом з Платоном вони поїхали на море.

«Я люблю її і сьогодні», -сказав Шепелєв.

2 3

ИС

Загрузка...