Соціологи знайшли причину фінансової нерівності жінок і чоловіків

Загрузка...

Британські соціологи знайшли відповідь на питання, чому жінки навіть в сучасних умовах заробляють менше грошей, ніж чоловіки.

За статистикою, сильна стать отримує на 10% більше фінансів.

Повідомляє  ukr.media

Вчені проаналізували інформацію, що стосується 16 тисяч працездатних громадян Сполученого Королівства. У процесі наукової роботи соціологи встановили, що дами програють чоловічої статі у здатності ефективно обробляти дані, оперувати різними відомостями і швидко приймати рішення.

Також чоловіки в змозі працювати в більш важких умовах, а найчастіше саме такі види робіт приносять солідну грошову винагороду. Жінки реалізують себе в тих видах діяльності, які стосуються навчання, надання інших соціальних послуг, вони схильні проявляти емоції і сприйнятливі до болю, а тому не завжди можуть розраховувати на високе становище в суспільстві.

Ще одним чинником, що знижує здатність жінок і дівчат завойовувати кар’єрні вершини, є їх безпосередня природна функція. Йдучи у відпустку по вагітності і догляду за дитиною, працюючі матері втрачають одне або два підвищення в посаді. Відповідно, розмір їх заробітної плати в силу цих причин зменшується.

Загрузка...

Залишити відповідь