Справжній переворот!!! Місцева влада оголосила результати виборів у Каталонії, такого повороту ніхто не очікував

Загрузка...

За даними влади Каталонії, на референдумі 1 жовтня за незалежність регіону від Іспанії проголосували 90% виборців, явка склала 42,3%, передає Корупція.Інфо

Про це повідомляє ВВC, додаючи, що загалом на референдумі проголосувало 2,3 мільйона виборців (з 5,3 мільйона осіб, які мали право голосу).

За словами лідера Каталонії Карлеса Пучдемона, Каталонія “завоювала право на власну незалежну державу”.

“Через кілька днів ми відправимо результати сьогоднішнього голосування в парламент Каталонії, який представляє права нашого народу, щоб він діяв згідно закону про референдум”,– сказав Пучдемон.

Загрузка…


В свою чергу заступник голови уряду Каталонії Оріолі Жункерас заявив, що каталонський парламент буде в односторонньому порядку приймати рішення про незалежність.

“Громадяни заробили право на створення нової незалежної, демократичної, соціальної і правової республіки”, – зазначив політик, додавши, що дії центрального уряду ще більше підтверджують необхідність проголошення незалежності регіону.

Зазначимо, що внаслідок cутичок з поліцією, які супроводжували процес голосування у Каталонії, кількість постpaждалих сягла 840 осіб.

Загрузка...

Залишити відповідь