Стали відомі деталі таємної розмови Садового і Саакашвілі в ніч прориву.

За словами міського голови, розмова, яка відбулася після “прориву” українсько-польського кордону, була нетривалою та не предметною.
Мер Львова, Андрій Садовий під час зустрічі з екс-президентом Грузії, лідером партії “Рух нових сил” Міхеїлом Саакашвілі, після його повернення в Україну, не обговорював питання об’єднання політичних сил, розповів міський голова в інтерв’ю “Українській правді”, передає 
Корупція.Інфо.

“Йшлося не про об’єднання, а стосовно важливості спільної праці і спілкування. Тому що дуже часто українці об’єднуються перед розстрілом. А це вже буває запізно. Треба уміти працювати разом, за круглим столом”, – зазначив він.
Пригадуючи вечір неділі, 10 вересня, політик наголосив на тому, що у міську раду Саакашвілі прибув не сам “з ним було достатньо багато українських політиків”. При цьому, за словами Садового, предметної розмови не вийшло, “це були певні емоції, потім колеги пішли повечеряти і на цьому зустріч припинилася”.

На питання про те, чи не гнітить його зустріч Саакашвілі з бізнесменом Ігорем Коломойським напередодні “прориву” кордону в  Шегинях і чи не здається йому, що Коломойський міг відігравати певну роль у подіях на кордоні, Садовий зазначив, що не володіє цим питанням.

Çàãðóçêà…


“Ні, і Саакашвілі мені про це нічого не говорив”,  – прокоментував Садовий питання журналістів про те, чи спілкується він з бізнесменом.
Коментуючи події на ПП “Шегині”, Мер Львова також наголосив на необхідності дотримання закону, проте зазначив, що не бачив “прорив” на власні очі та “побачив уже пізно ввечері, коли повернувся додому”.

“Я думаю, що в цій ситуації, коли Саакашвілі бачив, що йдуть люди, він мав їх зупинити, пройти всю процедуру контролю і нормально, легітимно ввійти в цей процес. І це було би правильно. Я вважаю, що має бути проведено незалежне розслідування і всі, хто порушує закони України, повинні нести за це покарання незалежно від посади”, – зазначив він.

Нагадаємо, 10 вересня позбавлений українського громадянства Саакашвілі і його прихильники прорвали кордон українських прикордонників на кордоні з Польщею. Після цього політик зустрівся з Андрієм Садовим у Львові.


Поліція зареєструвала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 332 – за фактом незаконного переміщення Міхеїла Саакашвілі через державний кордон.
12 вересня Саакашвілі у Львові підписав адміністративний протокол про незаконний перетин кордону.

Адвокат екс-президента Грузії Маркіян Галабала заявив про те, що позов до Вищого адміністративного суду України про незаконність позбавлення Міхеїла Саакашвілі українського громадянства буде подано найближчими днями.

Залишити відповідь