Станеться те, чого ми так боїмося!!! В зоні АТО відбувся “перелом”, будьте напоготові

Загрузка...

Терористи так званої ДНР почали активно зміцнювати свої позиції, що може свідчити про їх підготовку до чергової фази ескалації конфлікту, передає Корупція.Інфо

 

Про це в Facebook повідомив волонтер Юрій Мисягін за підсумками поїздки на Світлодарську дугу.

“Хотілося б поговорити про противника. Бачачи і знаючи, як він готується і що відбувається на їх передових позиціях, розумієш, що ніхто не збирається закінчувати війну на сході України”, – розповів він.

Волонтер зазначив, що ніхто не вірить в миротворців, які стануть між воюючими сторонами і візьмуть під свій контроль шматок російсько-українського кордону, після чого АТО відразу закінчиться.

“По той бік йде підготовка в затяжній війні. Зміцнюються всі передові позиції. Для опорників і бліндажів завозиться ліс – багато лісу, і багато мішків, деякі позиції” закочуються “в бетон, окопи риються в людський зріст. Я не пригадую, щоб раніше так ретельно противник зміцнював свої позиції. Це говорить про те, що вони нас побоюються і готуються до нашого наступу “, – підкреслив Мисягін.

Він припустив, що осінь і зима “будуть гарячими”.

Загрузка…

“Сила у нас там стоїть дуже велика. Укріплення наші на місці не стоять і потихеньку рухаються на схід по всій лінії фронту. Піхота окопи копає цілодобово. Нам би туди ще лісу і скоби побільше, було б все ідеально”, – підсумував волонтер.

Загрузка...

Залишити відповідь