Створено перший в світі магазин без кас і продавців

Загрузка...

В Amazon створили магазин, в якому касова лінія відсутня

Сучасні торговельні мережі часто впроваджують рішення, що дозволяють частково автоматизувати процес покупок.

Повідомляє  ukr.media

Так, деякі супермаркети обладнують касами самообслуговування, за допомогою яких покупець сам “пробиває” товар. Це дозволяє скоротити витрати на персонал і збільшити пропускну здатність лінії. Amazon створила магазин, в якому касова лінія відсутня.

При вході в Amazon Go покупець проходить через турнікет за допомогою QR-коду, який генерується в додатку на смартфоні. У залі магазину розташовані традиційні вітрини з товарами. Спостереження за залами здійснюється автоматично — системою на основі машинного навчання. Якщо товар взято з полиці, комп’ютер додає його в чек або коригує його при поверненні товару.

Після придбання покупець може покинути магазин без затримок — рахунок виставляється за допомогою облікового запису Amazon, потім клієнт отримує квитанцію про оплату. Подробиці про роботу комп’ютерного алгоритму, керуючого супермаркетом, не уточнюються. Передбачається, що машинне навчання використовується для тренування розпізнавання товарів, взятих з полиці.

Поки компанія відкрила один магазин без кас площею 167 квадратних метрів. Він знаходиться в Сіетлі і доступний для співробітників Amazon. Відкрити перший публічний магазин такого типу планується в наступному році.

 

Загрузка...

Залишити відповідь