Троян розповів, хто “винен” у трагедії під Києвом

Загрузка...

Рішення про залучення спецпризначенців КОРД до спецоперації у Княжичах приймав керівник Національної поліції Києва Крищенко Андрій. Про це у середу, 7-го грудня, під час засідання комітету Верховної Ради розповів тимчасово виконуючий обов’язки керівника Національної поліції Вадим Троян, інформує replyua.net.

«Операцію щодо виділення особового складу КОРД підписував саме глава НП Києва Крищенко», – заявив він. Також Троян зазначив, що спецоперація проходила одночасно у двох місцях: у селі Княжичі та у обласному центрі. Під час розповіді колишній заступник Деканоідзе наголосив, що Крищенко призначив керівника операції відповідно до встановленого плану. Раніше, на початку засідання, присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих у трагедії під Києвом в ніч на 4-те грудня.

«На сьогоднішній день всі учасники злочинної організації знаходяться в руках правоохоронних органів. Трьох із них вже арештували на три місяці», – зазначив Троян. Також він заявив, що також були затримані і представники правоохоронних органів, проте їхні імена він називати не став. В той самий час заступник генерального прокурора Сторожук Дмитро додав, що слідство вже провело відтворення подій та отримало всі необхідні матеріали.

Загрузка...

Залишити відповідь