Цей корисний фрукт незамінний при кашлі

Загрузка...

Ріпа допоможе позбутися від багатьох недугов.

.При  настанні холодів організм людини відчуває сильний стрес, який може викликати загострення всіх хронічних захворювань. Саме тому в цей час треба бути до себе максимально уважною, що не запускаючи розвиток “дрімаючих” захворювань.

Повідомляє ukr.media

Допомогти в цьому можуть призначені лікарем препарати, а також природні продукти харчування, які здавна використовувалися нашими предками для лікування тих чи інших хворобливих станів. Одним з таких природних засобів є ріпа. Її користь для людини не викликає сумнівів.

Корисні властивості ріпи: Надає розслабляючу дію при безсонні, Стимулює секрецію шлункового соку, покращує роботу жовчного міхура, Володіє м’яким сечогінним ефектом, Використовується як ліки від кашлю, можна застосовувати як легке знеболюючий засіб.

Ріпа відома своїм антисептичною дією, тому багато століть з її допомогою боролися з кашлем та іншими захворюваннями верхніх дихальних шляхів.

Антиоксидантні властивості ріпи дозволяють їй очищати організм від шкідливих речовин і бути ефективною профілактикою пухлинних захворювань. До слова, цими ж якостями володіють всі рослини сімейства хрестоцвітних – капуста, редис, дайкон і інші. Ріпа підвищує імунітет і опірність організму перед вірусними захворюваннями.

Вітамінний склад ріпи також радує. Вона містить аскорбінову кислоту, вітамін РР, тіамін, велика кількість мінеральних солей і, що дуже важливо для жіночого організму, кальцій. Представницям прекрасної статі необхідно регулярно включати ріпу в свій повсякденний раціон для того, щоб знизити ймовірність розвитку остеопорозу і певних захворювань крові.

Ріпа категорично протипоказана при: гастриті з підвищеною кислотністю, виразковій хворобі шлунка або дванадцятипалої кишки, гострому і хронічному панкреатиті, холециститі, гострому гастроентериті, коліті, запальних захворюваннях нирок і печінки, а також інших патологіях травної системи.

Загрузка...

Залишити відповідь