Цей продукт неймовірно корисний для серця

Загрузка...

Тепер експерти в області здорового харчування з’ясували, що насичені жири є корисними для здоров’я. У червні цього року вчені Tufts University провели сенсаційне дослідження, яке повалило існували десятки років стереотипи. Воно показало, що вершкове масло не тільки не шкідливо, але й корисно для здоров’я людини.

Буквально через кілька днів після цього дослідники з Гарвардського університету виступили із заявою про те, що вершкове масло збільшує ризик смерті. На наступний місяць вчені з Tufts University знову опублікували результати дослідження, в якому на цей раз говорилося, що вершкового масла краще уникати.

Повідомляє  ukr.media

І ось тепер норвезькі вчені виявили, що містить насичені жири дієта є єдиним способом збільшення рівня “хорошого” холестерину у пацієнтів з ожирінням внутрішніх органів.

Вчені з Університету Бергена провели рандомізоване дослідження з участю 38 чоловіків, які страждали від ожиріння внутрішніх органів. Лише у добровольців, які дотримуються дієти з високим рівнем жиру, спостерігалося збільшення показників “хорошого” холестерину.

Всіх учасників дослідження розділили на групи, і кожному давали або велику кількість вуглеводів або жирів, половина з яких були насиченими. Після цього у дослідника вимірювали масу жиру в області живота, печінки і серця, а також цілий ряд інших факторів ризику серцево-судинних хвороб.

Великий процент жиру, включаючи і насичені його різновиди, не збільшував ризику серцево-судинних хвороб. У пацієнтів на жирній дієті також спостерігалися істотні поліпшення цілого ряду кардіометаболических факторів ризику, включаючи ектопічне скупчення жиру, артеріальний тиск, рівень тригліцеридів у крові, інсуліну і цукру.

Загрузка...

Залишити відповідь