Тур Саакашвілі по Україні: повідомили всю правду про плани Саакашвілі, насправді він їздитиме містами, щоб…

Активну участь деяких українських нардепів в ситуації з проривом Міхеілом Саакашвілі кордону свідчить про те, що політичні сили всерйоз розмірковують про дострокові парламентські вибори, передає Корупція.Інфо

Таку думку висловив екс-доброволець “Айдара”, популярний блогер Євген Дикий.

“Вона мені показала одну дуже неприємну штуку. Поки ми з вами говоримо про війну, про міжнародний контекст, про те, що дійсно важливо для виживання країни, в цей самий час купа людей під куполом (Ради. – Ред.) вже живе виборами, для них вже стартувала виборча кампанія і їм пофіг на все інше “, – вважає колишній АТОшник.Дикий вважає такий варіант розвитку подій дуже небезпечним для країни.

“Вони поводяться так, як ніби вибори вже післязавтра. У мене виникають деякі питання. Чи не збираються вони на цій сесії остаточно розвалити коаліцію і оголосити дострокові вибори. Я дуже сподіваюся, що цього не станеться. Це був би дуже ризиковий сценарій”, – підкреслив він.

За його словами, дострокові вибори найближчим часом не дадуть пройти в парламент новим силам.

“Якщо вибори будуть зараз, то вони пройдуть за тим же законом, що діє зараз, з тими ж партіями, які є зараз. Тобто, ми будемо знову перетасовувати ту саму колоду варіантів і сподіватися, що це чомусь дасть нам кращу комбінацію “, – підсумував блогер.

Залишити відповідь