У Польщі назвали зарплати для українських “заробітчан”

Загрузка...

Зарплати українців, які працюють у Польщі, коливаються в межах 410-613 євро.

Повідомляє портал «АНТИКОР» з посиланням на ЗМІ, передає Корупція Маркет

Про це свідчать результати опитування польського Національного банку.

Відзначається, що імміграції з України притаманна велика ротація — середній іммігрант-українець був у Польщі дев’ять разів і працював тут у середньому за п’ять місяців протягом року (саме на стільки дозволяли залишатися відповідні закони.)

Згідно зі статистикою, в 2015 році в Польщі жили і працювали 763 тис. українців, в кінці жовтня 2016 року їх було більше мільйона. Змінилася також структура працевлаштування українців у Польщі. До 2013 року більше половини українських іммігрантів працювало в секторі домашніх послуг. Починаючи з 2014 року, 35% працює в ремонтно-будівельному секторі, 20% українців працевлаштувалися в готельному і гастрономічному бізнесі, а 19% — у секторі сільського господарства.

Що стосується рівня зарплат заробітчан у Польщі, то менше всього заробляють ті, хто займається наданням домашніх послуг, — 1826 злотих (410 євро). У будівництві в середньому отримують 2729 злотих (613 євро), четверта популярна галузь — торгівля, тут щомісячні доходи становлять близько 2000 злотих (450 євро).

Загрузка...

Залишити відповідь