В Україні назріває екологічна катастрофа

Загрузка...

Голова Міністерства екології України Семерак Остап звинувачує місцеві органи влади в тому, що вони не хочуть нічого робити для того, щоб боротися з проблемою стихійних сміттєзвалищ. Про це він розповів у п’ятницю, 9-го грудня, під час свого виступу у Верховній Раді на годині запитань до уряду, інформує replyua.net.

За його словами, Міністерство екології почало серйозно ставитися до проблеми стихійних сміттєвих звалищ і вимагає від місцевих органів влади надавати широку інформацію про місця скупчення сміття. В той самий час міністр зазначив, що на сьогоднішній день в Україні приблизно 30 тисяч сміттєзвалищ, з яких лише дещо більше 6 тисяч – ідентифіковані. «На сьогоднішній день ні одна область не змогла виконати «сміттєве» завдання в тому обсязі, в якому його потрібно було зробити», – наголосив Семерак.

«Херсонщина, Київщина та Одещина за півроку так і не передали до міністерства жодної інформації про існуючі або організовані сміттєзвалища. Мінекології такий результат роботи геть не влаштовує», – зауважив він. Також міністр екології вважає, що місцева влада не достатньо серйозно віднеслась до цього завдання і повідомила його міністерство далеко не про всі сміттєзвалища, які є в містах та населених пунктах. А це, за його словами, може спричинити серйозну проблему.

Загрузка...

Залишити відповідь