Вчені розповіли про психологічні обмеження багатства

Дослідники помітили, що за одну і ту ж роботу різні люди можуть отримувати абсолютно різну суму грошей. Причини такої нерівності, передусім, психологічні.

Повідомляє http://cikavosti.com/

Не секрет, що деякі люди є, на перший погляд, природженими майстрами самореклами. Вони вміють просувати себе, переконувати навколишніх у своїй цінності, незамінності й значущості. Такі особи ніколи не дозволять скривдити себе, обділити або принижити свої таланти і вміння.

Проте якщо людина постійно сумнівається в собі, якщо вона часто жалкує і відчуває свою нікчемність і неправоту, великі гроші так і залишаться її нездійсненною мрією. Даючи негативну установку, такий індивід втрачає мотивацію і ентузіазм, в результаті його доходи не перевищують певне мінімальне значення. Крім того, жаліючи себе, люди схильні купувати дорогі і не дуже корисні речі, намагаючись тим самим підбадьорити себе, але такі вчинки ще більше завдають шкоди бюджету.

Для досягнення багатства психологи рекомендують усвідомити свої жалі, відпустити їх і прийняти свої прорахунки та помилки, навіть якщо вони мали серйозні наслідки. Людині слід зрозуміти, що в тій ситуації вона просто не могла вчинити інакше, тоді їй буде легше налаштуватися на позитивну хвилю і зосередити свою увагу на потенційні можливості для заробітку.

Залишити відповідь