Як мобільні гаджети впливають на підлітків: висновки експертів

Загрузка...

Без мобільного телефону чи планшету, чи ноутбуку важко жити у нашому світі. Проте дуже часто користуючись цими дивайсами ми забуваємо, що вони наносять велику шкоду нашому здоров’ю.Нарешті, вчені вирішили провести цікаве дослідження на предмет того, як саме гаджети впливають на стан підлітків та дорослих людей.

 Сообщает http://www.bombanews.pro

Згідно результатів, у підлітків, що використовують смартфон або комп’ютер протягом кількох годин поспіль, відзначається високий ризик розвитку ожиріння.

Варто відзначити, що вчені звертають увагу на те, що дослідження не доводить причинно-наслідкового зв’язку між високим рівнем використання цих технологій і ризиком розвитку ожиріння.

Як виявилося, кожен 5-й підліток проводить більше 5 годин на день з електронними дивайсами (смартфони, планшети, комп’ютери або відеоігри), і тільки 8% дітей дивляться більше 5 годин на день телевізор.

В ході дослідження вчені встановили, що учасники, які брали електронні пристрої протягом 5 або більше годин на день, в 2 рази частіше вживали підсолоджені газовані напої і рідше займалися спортом.

Крім того, у таких тинейджерів підвищується ризик виникнення ожиріння на 43% і на 74% частіше відзначають поганий сон у порівнянні з дітьми, які не використовують смартфони або інші електронні пристрої взагалі.

Загрузка...

Залишити відповідь