Як повернути натхнення: 5 простих способів

Загрузка...

Коли нічого не радує і не хочеться виходити з дому, необхідно повернути собі натхнення…

Коли нічого не радує і не хочеться виповзати з дому, коли немає сміливості почати новий проект або зважитися щось змінити в житті, необхідно повернути собі натхнення. Тому що натхнення — це ключ до мотивації і щастя. Джулія Кемерон у своїй книзі «Пошук джерела» дає рекомендації щодо подолання найскладніших життєвих викликів. Публікуємо 5 простих порад, де шукати щастя і натхнення.

Повідомляє  ukr.media

1. Ранкові сторінки

Іноді проблеми або стреси настільки сильні, що ми не можемо про них нікому розповісти. Але розповісти треба, інакше нас, нашу душу і тіло розірве на мільйон маленьких шматочків. Щоб вибратися з непроглядного пекла, треба завести ранковий ритуал — відразу після пробудження написати три сторінки про те, що відбувається зараз у вашому житті. Можна писати від руки або на комп’ютері. Щось на зразок «Нічого не хочу робити. Все набридло, особливо сусід!! А чому, власне, все це відбувається??…» Не турбуйтеся про орфографію та граматику. Важливо виплеснути всі емоції і думки на папір, щоб звільнити місце для нових ідей. Вже через кілька днів такого ниття на папері, до вас все частіше будуть приходити позитивні думки і ідеї, як поліпшити життя.

2. Прогулянкове натхнення

У закритому приміщенні проблема здається нерозв’язною, але варто вийти на вулицю, межі розуму наче розсуваються і свіжі ідеї вриваються в свідомість як вітер у відчинене вікно. Ефективна прогулянка зовсім не обов’язково повинна бути довгою. Щоб розширити і розсунути рамки свідомості, зазвичай достатньо якихось 20 хвилин. У важкі часи багато інтуїтивно починають багато ходити. Ми блукаємо пішки, коли розлучаємося, розриваємо стосунки, змінюємо роботу. Ми можемо піти від однієї ідентичності і прийти до іншого, більш нової і більш придатною. На ходу приходять відповіді — іноді навіть випереджаючи питання. Чомусь раптом нам хочеться ходити, а виконавши це бажання, починаємо розуміти, звідки воно взялося.

3. Список радощів

Якщо нам не вистачає радості, її слід активно добувати самим. Подумайте про тих людей, речах і діях, які приносять вам задоволення. Згадайте ті часи, коли ви були радісним. Що відбувалося в такі моменти? Чого вам не вистачає зараз?

Запишіть 50 речей, які ви любите. Каппучино, квіти, сауну, філософію, племінницю, шоколадний торт, фотографувати котів. Ваша черга, запишіть все, що приходить вам в голову. Заносите в списку все, що змушує вас посміхатися, радіти і відчувати життя. І сплануйте наступний тиждень так, щоб спробувати все зі списку.

4. Список перемог

Коли все валиться з рук і ніхто у вас не вірить, навіть ви самі, корисним буде згадати про власні перемоги. Дуже часто наші перемоги складаються з таких дрібних крупинок, що ми їх навіть не помічаємо. Думаючи в першу чергу про те, що нам «потрібно» робити і чого досі не робили, ми часто не звертаємо уваги на поточні і минулі досягнення.

Перерахуйте всі справи, які вам коли-небудь вдавалися. Дайте собі належне за добре виконану роботу, нехай навіть вона поки що не здобула широкого визнання. Хваліть себе за конкретні речі.

5. Увага на позитив і подяку

Сумувати і бути меланхолійним легше, ніж знаходити позитивні моменти у житті і дякувати за них. Візьміть за практику найближчі 7 днів помічати все хороше, що відбувається в житті. А перед сном перераховуйте 3 речі, вчинки чи події, за які ви особливо вдячні.

І незабаром загальний негативний фон зникне з вашого життя, мозок перебудується і буде помічати гарне автоматично. А це саме те, що нам потрібно.

Позитивним людям життя посміхається.

Загрузка...

Залишити відповідь