Як швидко охолодити пляшку шампанського

Загрузка...

Свята вже близько, і практично будь-які веселощі не обходяться без пляшки шампанського. Але, якщо ви забули заздалегідь покласти шампанське в холодильник, вам на допомогу прийдуть ці розумні поради, як охолодити пляшку шампанського або будь-якого іншого напою за лічені хвилини.Повідомляє http://cikave.org.ua

Якщо у вас немає ні часу, ні терпіння, ці прості трюки стануть вашим порятунком.

Додайте сіль

Щоб швидко охолодити пляшку алкогольного напою наповніть велику миску чи відро водою, льодом і секретним інгредієнтом – сіллю. Опустіть в цю суміш пляшку шампанського так, щоб вона діставала до горлечка, і залиште на кілька хвилин. Через кілька хвилин шампанське буде прохолодним.

Сіль прискорює охолодження, знижуючи температуру замерзання води. Це дозволяє їй стати холоднішою, не перетворюючись у лід, що швидше охолоджує ваш напій.

Скористайтеся рушником

Якщо ж ви не дуже поспішаєте, вам може підійти метод із застосуванням кухонного або паперового рушника. Загорніть пляшку у вологий кухонний рушник і покладіть в морозилку приблизно на годину. Волога легше проводить і утримує холод, і вся поверхня пляшки охолоджується краще.

Щоб зняти рушник, покладіть пляшку під струмінь холодної води.

Покрутіть пляшку

Цей метод найкраще підходить для вина та інших негазованих напоїв. Тримайте пляшку в відрі з льодом і періодично крутіть її кожні кілька хвилин. Це допомагає струсити вміст, щоб він стикався з холодною поверхнею скла і це швидше охолоджує пляшку.

Налити в келихи

Невелика кількість рідини швидше охолоджується, тому якщо ви поспішаєте, налийте напій в келихи, і помістіть їх в холодильник або морозильник. Тримайте келихи на рівній поверхні, інакше ризикуєте пролити вміст.

Загрузка...

Залишити відповідь