Як заощадити на подорожах залізницею.

Загрузка...

“Укрзалізниця” анонсувала підвищення цін на квитки на 35%. Проте держпідприємство залишає подорожуючим право заощадити на поїздках.

Голова правління компанії Войцех Балчун зазначив, що на квитки у 2017 року діятиме система знижок, яка дозволить економити навіть більше 50% вартості квитка.

Повідомляє  znaj.ua

Знижки будуть залежати від типів перевезень, крім того, планується введення знижок на міжнародні напрямки для стимулювання збільшення пасажиропотоку.

Якими будуть нові знижки, поки не відомо, проте пасажири можуть скористатися діючими, заощаджуючи до 30% вартості квитка. Тариф залежить від дня поїздки.

Найдорожча вартість подорожі – у передноворічний період – з 25-30 грудня, тоді ціни зростають на 10%. Найдешевше подорожувати – 31 грудня. У цей день вартість квитка знижується на 30%. Також вартість квитків менша на 14% з 21 по 31 січня, та протягом лютого – на 5%. Влітку проїзд дорожчає на 7%.

Вартість квитка змінюється і в залежності від дня тижня.

Подорожувати по вівторках і середах дешевше, ніж у інші дні. Найдорожче – по п’ятницях та неділях. У понеділок і суботу вартість лишається незмінною.

Поїздка на “додатковому” потязі обійдеться на 30% дорожче. Як правило їх призначають влітку та напередодні свят.

Поїздка ж за кордон обійдеться дешевше на 300-400 гривень, якщо купити квитки у тому ж вагоні на те саме місце до кордону і після нього. Це пояснюється різницею вартістю проїзду по Україні та іншій державі. А в такому випадку вартістю усереднюється і ви можете просто віддати провідникові одразу два квитки.

На ціну квитка також впливає те подорожуєте ви у плацкарті, у купе, загальним вагоном чи купляете місця для сидіння першого, другого або третього класу.

Також на українській залізниці діють і пільгові знижки.

Квитки для дітей віком від 6 до 14 років на чверть дешевші. Дітям дошкільного віку, якщо вони не займають окреме місце, квиток взагалі не потрібен.

Для студентів діють 50-відсоткові знижки. Можна також заощадити, не купуючи білизну, яка коштує 25 грн.

Для тих, хто полюбляє подорожі на Інтерсіті першим класом, запроваджена спеціальна бонусна програма: за кожні 100 гривень, витрачених на квиток, вони отримують 10 гривень бонусу. Після десятої поїздки їх можна використати на придбання проїзного документу.

В “Укрзалізниці” пообіцяли шалені знижки для тих, хто подорожує.

Загрузка...

Залишити відповідь