За що він отримав цей орден? «За те, що дітей на смерть відправив…”. Суд над відомим генералом підняв на вуха всю Україну

Загрузка...

Родичі загиблих в Іл-76 військових звернулися до генерала Віктора Назарова, передаєКорупція.Інфо

На думку присутніх в залі суду людей, засудити Назарова потрібно хоча для того, щоб в майбутньому вищі чини думали.

«Потрібно засудити, щоб в майбутньому думали. Наших дітей уже не повернути … вислухайте нас … у Назарова … у них все в шоколаді. Кажуть, він не багатий, але ділянки під Києвом, думаю, мільйон доларів коштують. Звичайно, шкода йти на зону від такого хорошого життя. І Муженка засудити треба. Всі прекрасно все знали», – обурився один з присутніх в залі чоловіків.

Він також звернувся до Назарова з питанням, скільки у нього нагород. У залі прозвучала відповідь: «15».

Загрузка…

«16 – «Богдана Хмельницького», а за що вона дається? За виконану операцію! Ви що, звільнили Луганську область? Солдати виконали наказ до кінця – досиділи в окопі, пішли з аеропорту з боєм, а вам за що дали цей орден ?!», – задався питанням чоловік. У залі прозвучала відповідь: «За те, що дітей на смерть відправив».

Нагадаємо, в Апеляційному суду Дніпропетровської області продовжують розглядати апеляційну скаргу у справі генерала Назарова.

Трагедія сталася в 2014 році. Генерал, маючи на руках дані розвідників про засідку, відправив літак на Луганськ. В результаті бойовики збили Іл-76 – загинули 49 осіб (40 – десантників і 9 – членів екіпажу). Суд першої інстанції визнав Назарова винним в загибелі людей, призначивши покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.


Відзначимо, сьогодні депутат райради Наталя Балахнина заявляла: «клопотання Назарова, якщо коротко зводиться до “дослідження доказів неналежним чином» (до речі, такого терміна в КПК не існує)».

«Якщо висновки суду, щодо доказів не підходять генералу, це означає, що вони були досліджені судом “неналежним чином”. Залізна логіка, проте, така логіка не має нічого спільного з юриспруденцією. Тобто, якщо висновок суду не підходить, то можна сміливо кричати про “неналежним чином дослідженні докази»?!», – коментувала Балахнина в Facebook.

 

 

Загрузка...

Залишити відповідь